Priebežné poradie SP mužov po 2. trimestri
1. FOURCADE Martin 834
2. BÖ Johannes Thingnes 780
3. FAK Jakov 467
4. ŠIPULIN Anton 460
5. PEIFFER Arnd 443
6. BÖ Tarjei 434
7. DESTHIEUX Simon 382
8. HOFER Lukas 377
9. WEGER Benjamin 371
10. SCHEMPP Simon 365
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Priebežné poradie SP žien po 2. trimestri
1. MÄKÄRÄINEN Kaisa 592
2. KUZMINOVÁ Anastasia 577
3. WIERER Dorothea 525
4. DAHLMEIER Laura 490
5. DOMRAČEVA Darja 436
6. VÍTKOVÁ Veronika 424
7. HERRMANN Denise 422
8. BRAISAZ Justine 419
9. BESCOND Anais 389
10. SEMERENKO Vita 377
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Priebežné poradie rebríčka národov mužov po 2. trimestri
1. NÓRSKO 4463
2. FRANCÚZSKO 4243
3. NEMECKO 4149
4. RUSKO 3772
5. TALIANSKO 3621
6. RAKÚSKO 3331
7. ŠVÉDSKO 3293
8. ČESKO 3108
9. ŠVAJČIARSKO 3098
10. SLOVINSKO 2976
15. SLOVENSKO 2294
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Priebežné poradie rebríčka národov žien po 2. trimestri
1. NEMECKO 4367
2. FRANCÚZSKO 3976
3. UKRAJINA 3796
4. TALIANSKO 3710
5. RUSKO 3586
6. NÓRSKO 3518
7. ŠVÉDSKO 3509
8. ČESKO 3461
9. BIELORUSKO 3410
10. POĽSKO 3104
14. SLOVENSKO 2657
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Priebežné poradie mužskej štafety po pretekoch v Ruhpoldingu (3/4)
1. NÓRSKO 168
2. FRANCÚZSKO 142
3. ŠVÉDSKO 141
4. NEMECKO 135
5. TALIANSKO 130
6. RUSKO 125
7. ŠVAJČIARSKO 100
8. BULHARSKO 96
9. RAKÚSKO 94
10. UKRAJINA 94
19. SLOVENSKO 68
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Priebežné poradie ženskej štafety po pretekoch v Ruhpoldingu (3/4)
1. NEMECKO 174
2. FRANCÚZSKO 140
3. ŠVÉDSKO 130
4. UKRAJINA 124
5. RUSKO 122
6. TALIANSKO 121
7. ČESKO 108
8. NÓRSKO 102
9. ŠVAJČIARSKO 102
10. POĽSKO 101
20. SLOVENSKO 53
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Priebežné poradie miešanej štafety po pretekoch v Östersunde (2/4)
1. NEMECKO 102
2. NÓRSKO 92
3. TALIANSKO 90
4. RAKÚSKO 83
5. ŠVÉDSKO 80
6. FRANCÚZSKO 79
7. RUSKO 72
8. SLOVENSKO 71
9. UKRAJINA 69
10. BIELORUSKO 60
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie disciplíny vytrvalostných pretekov mužov v sezóne 2017/18
1. BÖ Johannes Thingnes 108
1. FOURCADE Martin 108
3. FILLON MAILLET Quentin 75
4. HOFER Lukas 70
5. MORAVEC Ondřej 65
6. RASTORGUJEVS Andrejs 60
7. EDER Simon 58
8. FAK Jakov 56
9. SCHEMPP Simon 53
10. DESTHIEUX Simon 50
33. KAZÁR Matej 23
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie disciplíny vytrvalostných pretekov žien v sezóne 2017/18
1. SKARDINO Nadežda 96
2. DŽIMA Julia 91
3. MÄKÄRÄINEN Kaisa 84
4. SEMERENKO Valj 83
5. DOMRAČEVA Darja 65
6. WIERER Dorothea 60
7. VÍTKOVÁ Veronika 58
8. SOLEMDAL Synnoeve 54
9. PUSKARČÍKOVÁ Eva 54
10. HILDEBRAND Franziska 52
 
Zobraziť kompletné poradie